SHOW to szkolenia na najwyższym poziomie.

Szukasz najlepszego przygotowania do egzaminu państwowego, a ponadto kursu, po którym nabędziesz umiejętności i szeroką wiedzę związaną z kierowaniem pojazdem?
Dobrze trafiłeś! Nasza oferta jest dla Ciebie!

Nad każdym organizowanym w OSK SHOW kursem i szkoleniem czuwa Tomasz Szałkowski, instruktor nauki jazdy kat. A, A1, A2, AM oraz B z wieloletnim doświadczeniem i niezliczonym w swej praktyce gronem zadowolonych kursantów.

Tomek ukształtuje Twoje dobre nawyki za kierownicą. Podczas nauki jazdy skupi Twoją uwagę również na technice i szczegółach poprawiających bezpieczeństwo jazdy, o których istnieniu wielu kierowców nawet nie ma pojęcia. Pod jego okiem nauczysz się jeździć w każdych warunkach.


Gwarantujemy Tobie najlepsze przygotowanie do egzaminu oraz najlepsze przygotowanie do samodzielnego kierowania pojazdem po zdobyciu uprawnień.

Dlaczego warto wybrać kurs lub szkolenie w szkole nauki jazdy OSK SHOW?

Tylko w naszym OSK z siedzibą na Winograd w Poznaniu można spotkać wykładowców oraz instruktorów z prawdziwą pasją do swojego zawodu. To ludzie umiejący skutecznie i w ciekawy sposób przekazywać swoją rozległą wiedzę. U nas kurs na prawo jazdy nie służy tylko przygotowaniu kursantów do perfekcyjnego zdania egzaminu. Między wymogami egzaminów a rzeczywistością na drogach, są ogromne różnice, dlatego prowadzimy zajęcia w taki sposób, aby każdy z naszych absolwentów, wsiadając już do swojego pojazdu, od pierwszych godzin pewnie czuł się za kierownicą. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze tanie kursy prawa jazdy. Elastycznie dopasujemy się do potrzeb każdego kursanta i z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Najwyższy poziom szkolenia

Nasza profesjonalna wiedza i metodyka przekłada się na najlepsze rezultaty szkolenia kursantów

Najnowsza flota szkoleniowa

Nowa KIA RIO oraz motocykle Yamaha MT07, Yamaha MT07 35 KW i Yamaha YS125

Dostępność

Zajęcia i szkolenia organizujemy 7 dni w tygodniu. Bez przeszkód ustalimy dogodny dla Ciebie termin

Gwarancja

Dajemy Tobie gwarancję zadowolenia z rozwijania umiejętności i systematyzowania wiedzy w SHOW

Zasady

Proste i przejrzyste. Bez gwiazdek i ukrytych dopłat. Płacisz za konkretną i profesjonalną wiedzę

Bezpieczeństwo

Pamiętaj! Nauczymy Ciebie dużo więcej, przede wszystkim bezpiecznych zachowań, bez utraty dynamiki jazdy!

Wsparcie

Nie znasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania? Nie wstydź się zapytać, uzupełnisz wszelkie braki, bez traktowania "z góry"

Wybór

Oferujemy różne warianty tej samej usługi. Możesz wybrać opcję najbardziej odpowiadającą Twoim wymaganiom, a w razie gdybyś jej nie znalazł skontaktuj się z Nami koniecznie

Pasja

Jesteśmy instruktorami z pasją :)