Kursy prawa jazdy kat. AM

Jedynie 10 h zajęć teoretycznych oraz 12 h zajęć praktycznych dzieli Cię od możliwości uzyskania prawa jazdy kat. AM, które uprawnia do kierowania motorowerami. Prowadzone przez nasz OSK szkolenia, zgodnie z prawem, przeznaczone są dla osób, które ukończyły 14-sty rok życia. Przypominamy jednocześnie, że osoba niepełnoletnia podchodząca do egzaminu państwowego musi posiadać pisemną zgodę wystawioną przez rodziców lub osoby mające status prawnych opiekunów.

Dzięki naszym szkoleniom możesz ubiegać się o uprawnienia do kierowania następującymi pojazdami:

  • motorowerem bądź pojazdem trójkołowym, który posiada silnik spalinowy o pojemności do 50 cm3 lub silnik elektryczny o mocy maksymalnej 4 kW (zgodnie z prawem pojazd spełniający powyższe warunki techniczne musi być wyposażony w ogranicznik prędkości do 45 km/h);
  • pojazdem czterokołowym o masie własnej nie większej niż 450 kg, również z ogranicznikiem prędkości do 45 km/h.

Doskonałe warunki do prowadzenia zajęć

Nasza profesjonalna szkoła mieszcząca się w Poznaniu zapewnia najlepsze możliwe warunki do nauki dla kursantów. Dysponujemy świetnie wyposażoną salą wykładową. W cenie kursu zapewniamy dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów edukacyjnych.

Zajęcia praktyczne kursu na prawo jazdy kat. AM w Poznaniu odbywają się pod okiem świetnych instruktorów, ludzi z prawdziwą pasją, którzy zawsze starają się rzetelnie przekazywać swoją wiedzę. Skrupulatnie przygotowujemy kursantów do egzaminu państwowego i staramy się również wychodzić poza normy programowe, ułatwiając przyszłym kierowcom stawianie pierwszych kroków w samodzielnej jeździe po drogach, już po uzyskaniu uprawnień.

OSK Show Poznań – najniższe ceny kursów

Pomimo profesjonalnego podejścia do prowadzenia zająć oraz zapewniania doskonałych warunków edukacyjnych kursantom, gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny wszystkich kursów dla prawa jazdy kat. AM.

Sprawdź już dzisiaj terminy najbliższych kursów i zapisz się do najlepszego ośrodka szkolenia kierowców w mieście. Z nami bez żadnych problemów uzyskasz swoje wymarzone uprawnienia do kierowania pojazdami.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników