Kursy prawa jazdy kat. A2

Nasze kursy na kategorię A2 to stosunkowo nowa oferta w szkole, która jest efektem niedawnej zmiany przepisów. Kategoria ta pozwala osobom, które ukończyły 18 lat, na uzyskanie uprawnień do kierowania motocyklami, choć z pewnymi ograniczeniami, związanymi przede wszystkim z mocą silników oraz stosunkiem tej mocy do masy całego pojazdu. Decydując się na ten kurs i zdając państwowy egzamin, warto pamiętać o tym, jakie dokładnie pojazdy będziemy mogli prowadzić, a są to:

  • motocykle o maksymalnej mocy silnika 35 kW, gdzie stosunek tej mocy do masy własnej pojazdu nie może przekraczać wartości 0,2 kW/kg;
  • pojazdy trójkołowe, których moc silnika nie przekracza 15 kW;
  • wszystkie motorowery (do kategorii A2 zaliczane są pojazdy z kategorii AM).

Profesjonalnie prowadzone zajęcia teoretyczne

Zgodnie z przepisami nasza szkoła, realizując kursy na prawo jazdy kat. A2 w Poznaniu, przeprowadza 30-godzinne szkolenie teoretyczne w specjalnie do tego celu przygotowanej sali wykładowej (lub e-learning). Zapewniamy nie tylko dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych, ale także nowocześnie wyposażoną salę, w której zapewnione są bardzo komfortowe warunki. Za prowadzenie zajęć odpowiedzialni są doświadczeni wykładowcy, ludzie umiejący w ciekawy sposób przekazywać wiedzę związaną z przepisami ruchu drogowego, dzięki czemu efektywność naszych zajęć jest naprawdę ogromna.

Egzamin praktyczny na prawo jazdy A2 w Poznaniu – kompleksowe przygotowanie

W podstawowej ofercie kursów przeprowadzamy 20-godzinny kurs praktyczny na nowoczesnych i doskonale utrzymanych motocyklach. Nasi instruktorzy dbają nie tylko o to, aby kursanci byli rzetelnie przygotowani do egzaminu państwowego. Starają się oni również przekazywać cenną wiedzę oraz wiele wskazówek, które ułatwiają stawianie pierwszych kroków na drogach już z posiadanym prawem jazdy i nabywanie własnego doświadczenia.

Szeroka oferta kursów i elastyczne podejście

Nasze ogromne doświadczenie na rynku pozwoliło nam dokładnie poznać wymagania, jakie stawiają przed ośrodkiem szkolenia kierowców sami kursanci. Z tego powodu mamy szeroki wybór różnych pakietów dla kursów na prawo jazdy A2 w Poznaniu, ułatwiając ich dopasowanie do własnych potrzeb. Elastycznie podchodzimy do każdego z naszych kursantów, dając dużą swobodę w ustalaniu grafiku zajęć teoretycznych oraz praktycznych, zgodnie z możliwościami każdego uczestnika naszych kursów.

Z nami zdanie egzaminu państwowego naprawdę nie będzie problemem. Skontaktuj się z nami już dzisiaj i dowiedz się, kiedy rozpoczynają się najbliższe kursy i dołącz do szerokiego grona zadowolonych absolwentów naszej szkoły.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników