Kursy prawa jazdy kat. A1

Realizowane w naszej szkole kursy na kategorię A1 są świetnym rozwiązaniem dla osób niepełnoletnich, które chcą rozpocząć prawdziwą przygodę z motocyklami. Uzyskanie tych uprawnień jest możliwe już w wieku 16 lat, a na samo szkolenie do naszego ośrodka można się zgłaszać nawet na 3 miesiące przed ukończeniem tego wieku. Przypominamy jednak, że podchodząc do egzaminu państwowego przed ukończeniem 18 roku życia, należy dostarczyć pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych.

Ukończenie kursu i zdanie egzaminu na prawo jazdy A1 w Poznaniu daje nam możliwość kierowania następującymi pojazdami:

  • motocykle o pojemności silnika do 125 cm3 i mocy maksymalnej 11 kW, w których stosunek mocy do masy własnej nie jest większy, niż 0,1 kW/kg;
  • pojazdy trójkołowe o maksymalnej mocy silnika 15 kW;
  • motorowery, zgodnie z uprawnieniami dla osób posiadających kategorię AM.

Efektywne szkolenia teoretyczne

Kursanci ubiegający się o uprawnienia do kierowania motocyklami rozpoczynają naukę w naszej szkole od zajęć teoretycznych. Dbamy o przyjemną atmosferę na takich zajęciach, zatrudniając najlepszych wykładowców i dostarczając pełne komplety materiałów edukacyjnych już w cenie kursu. Dodatkowo mamy ciekawą ofertę szkoleń on-line, dzięki którym można oszczędzić swój czas. Skrupulatnie przygotowujemy do teoretycznego egzaminu państwowego, mogąc pochwalić się naprawdę wysokim odsetkiem kursantów zdających już przy pierwszym podejściu.

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu praktycznego

Po zakończeniu części teoretycznej i zaliczeniu wewnętrznego egzaminu nasi kursanci rozpoczynają zajęcia praktyczne, prowadząc wysokiej klasy motocykle, doskonale przygotowane do nauki. Za przekazywanie wiedzy na praktycznym kursie prawa jazdy A1 w Poznaniu odpowiedzialni są doświadczeni instruktorzy. To ludzie nie tylko posiadający ogromną wiedzę, ale także mnóstwo cierpliwości i przede wszystkim prawdziwą pasję do swojej pracy. Takie podejście sprawia, że doskonale przygotowujemy kursantów nie tylko do samego egzaminu, ale także do samodzielnej już jazdy po drogach.

Elastyczny kurs na prawo jazdy A1 w Poznaniu

Chcąc dopasować się do potrzeb każdego z naszych kursantów, gwarantujemy bardzo elastyczne podejście do terminów prowadzenia lekcji praktycznych oraz teoretycznych. Harmonogram zajęć, w szczególności praktycznych, jest ustalany indywidualnie z naszymi kursantami. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu każdy w bardzo prosty sposób może dopasować terminy lekcji do swojego codziennego rozkładu dnia.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Regularnie organizujemy nowe kursy, na które można się zapisywać nawet bezpośrednio w dniu ich rozpoczęcia.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników