Kursy prawa jazdy kat. A

Dla kogo dedykowana jest kategoria A?

Jeśli chcesz w bardzo przyjemnej atmosferze uzyskać w Poznaniu prawo jazdy kat. A, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej doświadczonej szkoły. Ułatwiamy uzyskanie uprawnień na motocykl, mogąc pochwalić się bardzo wysokim odsetkiem kursantów zdających państwowe egzaminy przy pierwszym podejściu.

Aby móc przejść ten kurs prawa jazdy należy jednak spełnić pewne warunki, które są określone przepisami prawa. Motocykl, mogą bowiem prowadzić osoby, które:

  • mają ukończone 24 lata (kurs na prawo jazdy w Poznaniu można rozpocząć maksymalnie 3 miesiące przed ukończeniem tego wieku);
  • mają ukończone 20 lat, ale od minimum 2 lat posiadają uprawnienia kategorii A2.

Po uzyskaniu uprawnień można prowadzić następujące pojazdy:

  • motocykle jednośladowe lub wielośladowe wyposażone w wózek boczny;
  • motocykl razem ze specjalną przyczepką pod warunkiem, że nie przekracza ona masy samego pojazdu oraz sama nie waży więcej, niż 100 kg;
  • wszystkie pojazdy dopuszczone dla kategorii AM.

Atrakcyjna cena szkolenia na prawo jazdy – Poznań

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy realizować wszystkie szkolenia w naszej szkole w bardzo przystępnych cenach. Jednocześnie jednak gwarantujemy najwyższy poziom nauki w ośrodku szkolenia kierowców. Mamy doświadczonych instruktorów z prawdziwą pasją do swojej pracy, którzy skutecznie przygotowują do egzaminów praktycznych na kategorię A oraz do późniejszej, samodzielnej jazdy po drogach.

Elastyczne terminy prowadzenia zajęć

Każda osoba zainteresowana kursem na prawo jazdy kat. A w Poznaniu musi odbyć 30 h zajęć teoretycznych (lub e-learning) oraz minimum 20 h zajęć praktycznych. Aby ułatwić uczestnictwo w zajęciach naszych kursantom, zawsze staramy się elastycznie dopasowywać do ich dziennego harmonogramu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pojawiające się pytania i poinformujemy o terminie rozpoczęcia najbliższego kursu. Z nami masz naprawdę duże szanse na bezproblemowe zdanie egzaminu państwowego już przy pierwszym podejściu.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników